Celý listopad dodání na PPL parcel shop ZDARMA. <3

LAHEV INU! RŮŽOVÁ - RŮŽENÍN

Můžeme doručit do:
5.12.2022
1 439 Kč
Skladem

LAHEV INU! RŮŽOVÁ S RŮŽENÍNY

Lahev inu! v růžové barvě naplněna růženíny dodává vitalitu a úroveň vody pramenité, pečuje o nezaměnitelně rozpoznatelnou dobrou chuť vody. Jemný růženín přináší do našeho života optimismus a důvěru. Symbolicky je propojen s romantikou, lehkostí a něhou. Harmonie pro start do nového dne!

LAHEV INU!

Drahokamová lahev inu! (DIY / do it yourself) před vámi otevírá spoustu možností. Bude vás vyzývat k experimentování a nechá vám naprostou volnost. Drahokamy v ní jsou totiž snadno vyměnitelné a vy určíte, které pro vás ošetří vodu dnes a které třeba zítra. Měňte drahokamy v lahvi klidně každý den, přesně k tomu je totiž inu! určená!

Čistota přichází s lahví inu!. Drahokamy v lahvi inu! se nacházejí v odděleném prostoru, díky němuž se nemohou dotýkat přímo vody. Použitím této metody odpadá následné, při vkládání kamenů přímo do vody nutné, hlavně opakované čištění minerálů. Eliminují se bakterie obsažené ve vodě. Inu! pečuje o požitek z pití čerstvé vody!

Do startu jsme do každé lahve inu! vložili čisté křišťály, jejichž energie je velmi silná a (nejen) s vodou dokáže téměř zázraky. Nevyhovují? Pak je jednoduše vyměňte za vaši vlastní, osvědčenou směs minerálů. Anebo vytvářejte nové, neobjevené směsi. Možná jste ale drahokamový začátečník a experimenty nejsou vaše parketa... to vůbec nevadí. Prohlédněte si drahokamové směsi inu!, které jsme pro vás připravili my. Jsou pečlivě nakombinované tak, aby revitalizovaly kohoutkovou vodu a tím umožnily pozitivní změny ve vašem organismu. Které se pochopitelně projeví také ve vašem životě…

Používejte lahev inu! pro každodenní dodržování pitného režimu. Ošetření pitné vody působením energie přírodních minerálů je jediná, skutečně přírodní metoda revitalizace pitné vody. Přítomností minerálů dochází k obnově struktury uspořádání vody, poškozené zejména chemickými úpravami a dalšími informacemi v ní obsažené.

Vaše osobní lahev inu! disponuje i další nápomocnou silou. Na dně lahve je vyrytý „květ života“. Energetický symbol sestavený z 19 kruhů, je vnímán jako harmonizující a má pozitivní vliv na tok vaší energie. Ve starověku bylo vyobrazení symbolu „květu života“ považováno za vyjádření dokonalé harmonie a nekonečnosti bytí.

Obsah balení: skleněná láhev, víčka, růženíny

Parametry: obsah 500 ml, průměr 7 cm, výška 23,5 cm

Materiál: pevné borosilikátové bezolovnaté sklo, drahokamy, plast (BPA free)

Péčepřed prvním použitím sklo dokonale očistěte, doporučujeme vaši lahev inu! ručně omývat s jemným prostředkem na mytí, při vytvoření drobných usazenin použijte citrónovou či octovou esenci, důkladně omyjte

*vyobrazené drahokamové směsi pro lahev Inu! a obaly pro lahev Inu! (2x) nejsou součástí balení

Jméno značky: Vita Juwel
Kategorie: Vita Juwel - lahve na vodu s minerály

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: