LAHEV VIA / HERO “ZLATÁ EDICE”

Značka: Vita Juwel
2 899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRAHOKAMOVÁ SMĚS HERO

Drahokamová směs “HERO” si získala v posledních měsících srdce našich zákazníků jak v České republice, tak rovněž i na Slovensku. Vlivem zvýšené poptávky po této unikátní směsi jsme se rozhodli “Hrdinu” znovu zařadit do naší nabídky!

Pro unikátnost této nabídky jsme vytvořili lahev ViA HERO s víčky ve zlaté barvě, které výborně ladí s barvenou kombinací drahokamové směsi tygřího oka, záhnědy, křišťálu a zejména pak 24karátového zlata. Jedinečná edice zlatých víček je určena výhradně pro český a slovenský trh. Set zlatých víček lze zakoupit i samostatně v našem e-shopu.

LAHEV VIA
Se svojí lahví ViA si drahokamovou vodu dopřeje opravdu kdekoliv. Naplňte ji vodou z jakéhokoliv zdroje a ona ji pro vás promění na vodu studánkové kvality.

První lahev na vodu sestavená ze dvou uzávěrů. To je lahev ViA. Horní uzávěr pro příjemné píti. Spodní pro snadnost vyčištění a hlavně snadnou záměnu použitých drahokamových modulů. Lahev lze použít pro běžnou teplotu vody, umožňuje rovněž použití i vody vroucí, například pro přípravu čaje.

V naší nabídce najdete řadu stylových doplňků k lahvi ViA – silikonové ochranné kryty Loop ve třech barevných kombinacích, ručně háčkové obaly vyráběné v České republice či ochranný obal z neoprenu.

Čištění lahve ViA je opravdu velmi jednoduché. V níže uvedeném videu naleznete podrobný návod, jak lahev rozebrat a jak o jednotlivé části pečovat.

Přejeme krásné chvíle s drahokamovou vodou!

Obsah balení: skleněná lahev z borosilikátového skla, víčko (2x), silikonové těsnění (2x), modul s drahokamy

Rozměry: obsah: 500 ml, výška: cca 22 cm, průměr lahve: cca 6,7 cm

Materiál: čisté borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová ocel, silikon, BPA-Free plast

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: