LAHEV VIA / INSPIRACE

3 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRAHOKAMOVÁ SMĚS INSPIRACE

Buďte kreativní, změňte svět! Inspirujte se sklenkou drahokamové vody upravené touto uchvacující kombinací rutilu s křišťálem a temně modrého lapisu nazuli - symbolu duše starověkého Egypta. Lidský mozek je ze 95% tvořen právě z vody a nejedna studie prokázala, že při prvních doušcích, které hasí palčivou žízeň, se mozková aktivita výrazně zvýší. Podněcujte proto každý den svoji představivost touto jedinečnou směsí!

Voda revitalizovaná směsí Inspirace je našimi zákazníky popisována jako inspirující a dynamická.

LAHEV VIA
Se svojí lahví ViA si drahokamovou vodu dopřeje opravdu kdekoliv. Naplňte ji vodou z jakéhokoliv zdroje a ona ji pro vás promění na vodu studánkové kvality.

První lahev na vodu sestavená ze dvou uzávěrů. To je lahev ViA. Horní uzávěr pro příjemné píti. Spodní pro snadnost vyčištění a hlavně snadnou záměnu použitých drahokamových modulů. Lahev lze použít pro běžnou teplotu vody, umožňuje rovněž použití i vody vroucí, například pro přípravu čaje.

V naší nabídce najdete řadu stylových doplňků k lahvi ViA – silikonové ochranné kryty Loop ve třech barevných kombinacích, ručně háčkové obaly vyráběné v České republice či ochranný obal z neoprenu.

Čištění lahve ViA je opravdu velmi jednoduché. V níže uvedeném videu naleznete podrobný návod, jak lahev rozebrat a jak o jednotlivé části pečovat.

Přejeme krásné chvíle s drahokamovou vodou!

Obsah balení: skleněná lahev z borosilikátového skla, víčko (2x), silikonové těsnění (2x), modul s drahokamy

Rozměry: obsah: 500 ml, výška: cca 22 cm, průměr lahve: cca 6,7 cm

Materiál: čisté borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová ocel, silikon, BPA-Free plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: