LAHEV VIA / LÁSKA

Značka: Vita Juwel
1 899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRAHOKAMOVÁ SMĚS LÁSKA

Láska je nejvyšší energií universa a nejkrásnější pocit, kterým můžeme být naplněni. Každý v sobě máme nekonečný zdroj této božské energie, stačí jen se této skutečnosti otevřít. Směs Láska vám bude oddaným průvodcem na vaší cestě k vlastnímu vnitřnímu zdroji.

Růženín je drahokamem harmonie a citlivosti. Ohnivý granát zde zastupuje velmi příjemnou složku lásky: smyslnost a vášeň. Voda prosycená směsí těchto kamenů vytváří výjimečnou emocionální dynamiku: vaše vědomí se zcela přirozeně otevře lásce a vy budete - stejně jako slunce - tuto energii vyzařovat do svého okolí.

LAHEV VIA
Se svojí lahví ViA si drahokamovou vodu dopřeje opravdu kdekoliv. Naplňte ji vodou z jakéhokoliv zdroje a ona ji pro vás promění na vodu studánkové kvality.

První lahev na vodu sestavená ze dvou uzávěrů. To je lahev ViA. Horní uzávěr pro příjemné píti. Spodní pro snadnost vyčištění a hlavně snadnou záměnu použitých drahokamových modulů. Lahev lze použít pro běžnou teplotu vody, umožňuje rovněž použití i vody vroucí, například pro přípravu čaje.

V naší nabídce najdete řadu stylových doplňků k lahvi ViA – silikonové ochranné kryty Loop ve třech barevných kombinacích, ručně háčkové obaly vyráběné v České republice či ochranný obal z neoprenu.

Čištění lahve ViA je opravdu velmi jednoduché. V níže uvedeném videu naleznete podrobný návod, jak lahev rozebrat a jak o jednotlivé části pečovat.

Přejeme krásné chvíle s drahokamovou vodou!

Obsah balení: skleněná lahev z borosilikátového skla, víčko (2x), silikonové těsnění (2x), modul s drahokamy

Rozměry: obsah: 500 ml, výška: cca 22 cm, průměr lahve: cca 6,7 cm

Materiál: čisté borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová ocel, silikon, BPA-Free plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: