Celý listopad dodání na PPL parcel shop ZDARMA. <3

LAHEV VIA / PĚT ELEMENTŮ

Můžeme doručit do:
5.12.2022
1 899 Kč
Skladem

DRAHOKAMOVÁ SMĚS PĚT ELEMENTŮ

Tradiční čínská medicína se vyvíjela přes 5000 let, během kterých začala za zdravým životem spatřovat rovnováhu pěti živlů, přičemž každý z nás je jedinečnou kombinací sil těchto pěti elementů v různém poměru. Dřevo symbolizuje růst, voda obraz sebe sama, země základ bytí, kov sílu a oheň vášeň. VitaJuwel následovala tuto prastarou filozofii a za každý element dosadila symbolicky drahokam. Prožijte sami působení starověké medicíny a dosáhněte ve svém životě nutné rovnováhy.

LAHEV VIA
Se svojí lahví ViA si drahokamovou vodu dopřeje opravdu kdekoliv. Naplňte ji vodou z jakéhokoliv zdroje a ona ji pro vás promění na vodu studánkové kvality.

První lahev na vodu sestavená ze dvou uzávěrů. To je lahev ViA. Horní uzávěr pro příjemné píti. Spodní pro snadnost vyčištění a hlavně snadnou záměnu použitých drahokamových modulů. Lahev lze použít pro běžnou teplotu vody, umožňuje rovněž použití i vody vroucí, například pro přípravu čaje.

V naší nabídce najdete řadu stylových doplňků k lahvi ViA – silikonové ochranné kryty Loop ve třech barevných kombinacích, ručně háčkové obaly vyráběné v České republice či ochranný obal z neoprenu.

Čištění lahve ViA je opravdu velmi jednoduché. V níže uvedeném videu naleznete podrobný návod, jak lahev rozebrat a jak o jednotlivé části pečovat.

Přejeme krásné chvíle s drahokamovou vodou!

Obsah balení: skleněná lahev z borosilikátového skla, víčko (2x), silikonové těsnění (2x), modul s drahokamy

Rozměry: obsah: 500 ml, výška: cca 22 cm, průměr lahve: cca 6,7 cm

Materiál: čisté borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová ocel, silikon, BPA-Free plast

 

Jméno značky: Vita Juwel
Kategorie: Vita Juwel - lahve na vodu s minerály

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: