LAHEV VIA / PRO ŠTÍHLOST A FORMU

Značka: Vita Juwel
1 899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRAHOKAMOVÁ SMĚS PRO ŠTÍHLOST A FORMU

Touha po dokonalém těle spojuje po celém světě spoustu žen. Většina z nich však na cestě ke štíhlé linii dělá tuto chybu - omezuje jídlo namísto toho, aby zvýšila příjem vody. Tato čirá tekutina dokáže nastartovat metabolismus, tlumit pocity hladu, zabraňuje přejídání a ukládání škodlivých látek v těle.

Řekněte pro jednou DOST ničivým dietám a osvojte si zdravý životní styl! Obujte trekové boty, naplňte svoji lahev touto osvěžující směsí a připravte se na brzké výsledky!

LAHEV VIA
Se svojí lahví ViA si drahokamovou vodu dopřeje opravdu kdekoliv. Naplňte ji vodou z jakéhokoliv zdroje a ona ji pro vás promění na vodu studánkové kvality.

První lahev na vodu sestavená ze dvou uzávěrů. To je lahev ViA. Horní uzávěr pro příjemné píti. Spodní pro snadnost vyčištění a hlavně snadnou záměnu použitých drahokamových modulů. Lahev lze použít pro běžnou teplotu vody, umožňuje rovněž použití i vody vroucí, například pro přípravu čaje.

V naší nabídce najdete řadu stylových doplňků k lahvi ViA – silikonové ochranné kryty Loop ve třech barevných kombinacích, ručně háčkové obaly vyráběné v České republice či ochranný obal z neoprenu.

Čištění lahve ViA je opravdu velmi jednoduché. V níže uvedeném videu naleznete podrobný návod, jak lahev rozebrat a jak o jednotlivé části pečovat.

Přejeme krásné chvíle s drahokamovou vodou!

Obsah balení: skleněná lahev z borosilikátového skla, víčko (2x), silikonové těsnění (2x), modul s drahokamy

Rozměry: obsah: 500 ml, výška: cca 22 cm, průměr lahve: cca 6,7 cm

Materiál: čisté borosilikátové sklo, drahokamy, nerezová ocel, silikon, BPA-Free plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: